Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

„Stowarzyszenie na rzecz dzieci z chorobą nowotworową KOLIBER” prowadzi zajęcia z dziećmi na Oddziale Onkologii i Hematologii dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. W soboty, kiedy czas się dłuży, przychodzimy do nich z naszymi wolontariuszami, studentami krakowskich uczelni Rysujemy, malujemy, robimy ozdobne pudełka na drobiazgi, zwykłym. kamykom przez kolor nadajemy magiczną moc, z pomponików, kolorowych wstążek i papieru powstają niezwykłe obrazy.  Dzieci chętnie sięgają po to co kolorowe, błyszczące, co szarości szpitalnej nada barw.

Oddział Onkologii Dziecięcej to miejsce, gdzie wbrew stereotypom jest życie. Czasami trudne, naznaczone chorobą, ale życie. Choroba i leczenie to trudny, ale tylko jeden z etapów w ich życiu. Te dzieci są takie same jak ich rówieśnicy. Mają swoje radości, plany, marzenia, pasje.  Chcemy sprawić, aby nie był to czas jałowy.

Chcemy także, aby czas spędzony na oddziale szpitalnym dał im możliwość poznania wielu nowych rzeczy, przezywania pięknych momentów, bo to daje siłę do pokonywania trudów leczenia.

W ramach Mocy Kolorów realizujemy:

  1. „Cztery pory roku z Kolibrem” – czyli koncerty, przedstawienia teatralne, projekcje filmowe. W ramach tych działań świętujemy Boże Narodzenie, Wielkanoc, św.Mikołaja, Dzień Dziecka i inne uroczystości. Chcemy, aby czas spędzony w szpitalu nie odbierał im radości z tego co każdy z nas ma na wyciągnięcie ręki.

 

  1. „Magiczny świat z izolatki” – czyli zajęcia plastyczne, których efekty staramy się pokazywać na wystawach zewnętrznych. Chcemy pokazać jak barwny jest och świat, jak wiele radości jest w tych dzieciach. To też możliwość wyłowienia talentów i rozwijania pasji.

Dom Misi będzie miejscem gdzie taką pomoc i wsparcie będziemy mogli realizować w pełnym zakresie. Służyć im nie tylko w trakcie choroby ale także wtedy kiedy wracają do zdrowia a skutki choroby i leczenia utrudniają korzystanie z życia na miarę ich marzeń, pasji, talentu i możliwości.

 

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Śliczna 30a/1
Kraków 31-444

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl