Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

„Zwierzyniec” czyli bajka oswajająca onkologiczną rzeczywistość

„Zwierzyniec” to bajka napisana przez mamę Renaty.  Przekazujemy Wam tę niezywkłą opwieść aby pomogła też Waszym dzieciom . 

Zwierzyniec do pobrania

„Gdy sięgamy pamięcią wstecz, jak tylko Renata zaczęła przemierzać metry na własnych nogach, wszędzie było jej pełno: na regałach z książkami, w psim legowisku, w ogrodzie, na drzewach, na końskim grzbiecie, w wodzie i w górach. Włóczyła się z nami po świecie jak prawdziwy nomada. Były także podróże w świat książki i sztuki. Bo podróże, jakiekolwiek by nie były, rozbudzają ciekawość świata, uczą tolerancji i szacunku do innych kultur i poglądów.

W 2018 roku zaczęliśmy najważniejszą podróż w życiu całej naszej czwórki. Bez przygotowania, bez przewodnika, bez uprzedzenia. Renatę zaatakował guz mózgu, o znienawidzonej przez nas nazwie Medulloblastoma.

„Zwierzyniec” powstał z potrzeby oswojenia rzeczywistości, kiedy Renia musiała zmierzyć się z nowym, brutalnym światem. Jak w baśni, równowaga dziecięcego, dobrego świata została zachwiana przez chorobę, a Renata została zmuszona, by walczyć o powrót świata pełnego harmonii. Jej świata. Ponieważ baśnie w swoim założeniu muszą dobrze się kończyć, wierzymy, że ta historia, choć jeszcze niezamknięta, osiągnie swoje constans.

Wielu z Was towarzyszy nam od pierwszych godzin diagnozy. Część do naszej podróży po nadzieję zaprosiliśmy przy okazji szukania dróg ratunku. Wspieracie Renatę i nas, dając poczucie, że ta podróż znajdzie szczęśliwe zakończenie. Za to Wam wszystkim serdecznie dziękuję. „ (mama Renaty)

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl