Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

Wystawa prac naszych podpiecznych

 

15 marca 2018r. w Holu Kamienny Urzędu Miasta Krakowa odbyła się kolejna wystawa prac naszych podopiecznych. Tym razem współorganizowaliśmy ją z British International School of Cracow, prace uczniów tej szkoły towarzyszyły pracom dzieci.

Wystawa jest częścią naszych działań zmierzających do pokazania pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala dziecięcego w Krakowie od strony ich pasji, talentów, zainteresowań a nie od strony choroby, tak jak postrzegani są najczęściej.  Prezentowane obrazy to częściowo efekt naszych sobotnich zajęć na oddziale. Część z nich to prace dzieci, które pomimo zakończenia leczenia szpitalnego nie mogą jeszcze wrócić do szkoły a sztuka jest tym, co pozwala im wyrazić swoje emocje.

Cieszymy się, że uczniowie szkoły brytyjskiej dołączyli do nas. Przychodząc z nami na sobotnie zajęcia na oddziale poznają dzieci, ich potrzeby, zaczynają rozumieć ich świat, wcale nie tak odległy od ich świata, odmienny tylko przez ograniczenia wynikające z choroby.  Swoje obrazy przeznaczyli też na aukcję, która odbyła się po zakończeniu wystawy.  Aukcję uświetnił koncert  uzdolnionej uczennicy BISC – Martyny Walusiak-Cybulskiej.

Podziękowania kierujemy też do Firmy nazwa.pl, która wsparła finansowo organizację wystawy i włączyła się w nasze działania.

 

[unitegallery wystawa_prac]

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl