Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

Wernisaż wystawy #Nieobecność

Po wernisażu przez ponad godzinę rozmawialiśmy. Wszyscy mamy niedosyt – publiczność przede wszystkim dlatego, że tak jakoś wyszło, że nie zdążyła zadać pytań. Wybaczcie nam, emocje ostatnich dni wzięły górę. Niedosyt dlatego, że dopiero początek, pierwsza taka rozmowa. Ale myślę, że najlepszym punktem wyjścia jest to, co powiedział dr Szymon Skoczeń – że oddział onkologii i hematologii to, zarówno dla dzieci, których leczenie trwa nawet kilka lat, ich rodziców, ale też dla personelu, który spędza w nim pół swojego życia, to drugi dom i trzeba zrobić wszystko, żeby umieć w nim wspólnie żyć.

 

 

Dziękujemy Ewelinie Zambrzyckiej-Kościelnickiej za poprowadzenie tej dyskusji, niełatwej, tym bardziej w takim dniu. Masz nieoceniony udział w tym, co się dzieje.

Dziękujemy Ani, mamie Pauliny, że zgodziła się być głosem rodziców. Aniu, dziękujemy za odwagę i zaufanie. Wspaniałym studentom – Oli Strączek, Uli Bojenko i Wojtkowi Ratajczakowi, za Wasz głos i za to, co robicie .

Szczególne podziękowania dla Pana dr Szymona Skoczenia – lekarza z Oddziału Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala dziecięcego w Krakowie i dla Pani mgr Elżbiety Szweda – psychoonkologa z oddziału, za przyjęcie zaproszenia.

Podziękowania dla tych, którzy w tym dniu z nami byli. Jackowi Łabędzkiemu dziękujemy za wyjątkowe uwiecznienie tych chwil.
Mamy nadzieję, że to dobry początek.

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl