Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

Niezwykły prezent dla wyjątkowych dzieci

W tym roku Dzień Dziecka dla dzieci z Oddziału Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie był wyjątkowy.  Na nasze wezwanie „Niezwykły prezent dla wyjątkowych dzieci” odpowiedziało wielu ludzi o wielkich sercach.

W 6 izolatkach tego oddziału dzieci spędzają najtrudniejszy etap leczenia.  Na długie tygodnie, czasami miesiące te kilkanaście metrów kwadratowych staje się ich drugim domem.  Obciążające leczenie,  dotkliwe skutki uboczne  to ich codzienność. Dlatego tak ważne są warunki w jakich to leczenie się odbywa.

I stało się. Już w tej chwili przekazaliśmy na oddział sprzęty o wartości prawie 21.000,00 zł. To materace – 6 duży i 4 małe z podwójnym kompletem specjalistycznych osłon,  30 kompletów pościeli, 12 kołder, 18 poduszek, 24 prześcieradła, wszystko po to, aby było im jak najwygodniej. 6 izolatek ma nowe wyposażenie tak, aby dzieci miały zapewnione najlepsze warunki leczenia. Osłony na materace zabezpieczają je przed zanieczyszczeniem, co jest ważne dla zachowania najwyższych standardów sanitarnych.   Leczenie powoduje często brak apetytu, żeby uatrakcyjnić jedzenie zakupiliśmy kuchenki mikrofalowe, mini piekarnik, opiekacz, toster i maszynę do popcornu.  Nie zapomnieliśmy też o rodzicach, którzy towarzyszą dzieciom – ekspres do kawy pozwoli im w każdej chwili napić się dobrej kawy.   Zakupiliśmy także 4 wentylatory, które pozwolą, szczególnie w lecie, gdy na oddziale jest bardzo gorąco,   zachować komfort leczenia.  Przed nami jeszcze kolejne zakupy, czekamy na dyspozycje z oddziału.

Jesteśmy wdzięczni, że tak wielu wspaniałych Darczyńców przyłączyło się do naszej akcji. Ten wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka  jest nie tylko dla dzieci, które w tym dniu były na oddziale ale posłuży przez kolejne lata setkom dzieci, które będą tam walczyć o swoje zdrowie i życie.

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl