Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

GE Healthcare Kraków – czyli początek współpracy

Pierwszy raz spotkaliśmy się w 2016r. Wtedy przygotowali wspaniałą niespodziankę dla Dominika i jego rodziny.  Zadbali o świąteczne przysmaki i prezenty pod choinkę dla Dominika, jego rodzeństwa i rodziców. We wrześniu 2017r. zdecydowali się podjąć z nami stałą współpracę. To był dla nas wielki dzień. Możemy liczyć na nich w wielu sprawach. Postanowili pomagać  nam zarówno w zajęciach na oddziale, wspierać technicznie ale przede wszystkim pomagać przy największym naszym przedsięwzięciu – budowie Domu Misi – pierwszego stacjonarnego centrum psychoonkologii dziecięcej.  Na początku października, uzbrojeni w kosiarkę, sekatory, grabie, łopaty i inne narzędzia stawili się o 8:00 rano – Monika, Pierre, Katia i Potr na ul.Kostaneckiego w Krakowie.  Od maja, kiedy to uprzątnęliśmy i wycięliśmy krzaki i część drzew, działka niestety, zdążyła zarosnąć. Pracowali kilka godzin i uporządkowali cały teren, 15 arów. Potem dołączył Wojtek i dzień pracy zakończyliśmy przy wspólnym grillu.

Tydzień później, 14 października , przyszli na oddział, spędzić czas z dziećmi i ich rodzicami. Było wspólne oglądanie filmu, zabawy plastyczne a na koniec niespodzianka. Piotr dał pokaz boksu tajskiego, pokazał dzieciom jak w prosty sposób, nawet siedząc czy leżąc w łóżku mogą ćwiczyć, dbać o swoją formę. Mamy nadzieję, że to początek wspólnych ćwiczeń, do których dołączą rodzice.

Dla nas to ważne, że grupa Przyjaciół Kolibra się powiększa. Bo dzięki takim ludziom możemy działać. Dzielą się swoim czasem, pomysłami i pasją.

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl