Wpłać Darowiznę Online! I pomóż już teraz! 5, 10, 50zł – każda kwota pomaga! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ TERAZ

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KOLIBRA KRS 0000040016

GE Healthcare i Koliber

 

Pomagać można na różne sposoby. Tym razem zdecydowaliśmy, że szpital trzeba wesprzeć w dbaniu o zieleń. 100 chorych, uschniętych bukszpanów szpeciło główne wejście do szpitala. Codziennie setki dzieci przechodzą tamtędy, wiele z nich widzi to z okien oddziału. Dlatego było oczywiste, że trzeba to zmienić. 15 osób z krakowskiego oddziału GE Healthcare przez 5 godzin ciężko pracowało. od 12.30 do 17.30, w pełnym słoncu.

 

 

Najpierw trzeba było wykopać 100 bukszpanów, które rosły tam od wielu lat, potem zapakować je w worki, wyrównac ziemię, posadzić 70 sztuk tui, 80 sztuk wrzosów, przykryć włókniną, rozsypać korę i podlać. Na początku nie wierzyłam, że uda im się to zrobić w tak krotkim czasie. A jednak. Na zdjęciach zobaczycie jak jest teraz a jak było wczesniej. W prezencie zostawili też dwie ławki 🙂 Dziękujemy też firmie Twój Ogród Marzeń za nieocenioną pomoc – przy zaplanowaniu prac i w trakcie realizacji. Wartośc ich pracy, koszt roślin, do tego łopaty i grabie (które podarowali potem szpitalowi) , kora, włóknina no i dwie ławki i serce które w to włożyli jest warta każdej pochwały. Mozna kupić pluszowe misie, które cieszą przez chwilę a można sprawić, że otoczenie w którym te dzieci przebywają będzie na codzien wyglądało tak jak teraz. Nie mówiąc o tym, jaką radośc wywołało pojawienie się ławek.
 
[unitegallery ogrod]

 

Szybki Kontakt

Stowarzyszenie na rzecz dzieci
z chorobą nowotworową KOLIBER

KRS: 0000040016
ul. Fiołkowa 17
31-457 Kraków

Tel. : +48 508 390 810
Email.: biuro@koliber-dzieciom.pl

Nasza witryna używa plików Cookies oraz innych, podobnych w działaniu technologii o czym możesz przeczytać tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.

(C) Copyright by: KOLIBER - 2017

Wszelkie prawa do materiałów i treści zawartej na nieniejszej stronie są prawnie zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: OWLSTUDIO.pl - 2017

Partner Technologiczny: Agnecja Internetowa OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie - Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl | Kielce | Kraków

OWLSTUDIO.pl

Nowoczesne Strony Internetowe, Skuteczne Pozycjonowanie, Niepowtarzalna Grafika, Sklepy Internetowe, CMS

https://owlstudio.pl, bok@owlstudio.pl